• : 4

Flag Counter
Legfrissebb hírek

2016.06.24. Baji Balázs formája egyre javul!

A Kopp Békéscsabai Atlétikai Club olimpikonja Baji Balázs az idei legjobbját futotta június 23-án Madridban! 110 m gáton,13:41–el az előkelő 3. helyen ért célba. Javuló formája bíztató az amszterdami Európa Bajnokság és az azt követő Riói Olimpia előtt – számolt be Tóth Sándor, klubigazgató.

Bővebben...

2016.06.24. Budapest Nemzetközi versenyen 3 arany, 3 bronz a mérleg

Nincs pihenő az atléták háza táján, hiszen országos bajnokság előtt van szinte minden korosztály. A Kopp Békéscsabai Atlétika Club versenyzői nagy számmal versenyeztek rangos budapesti nemzetközi versenyen. Értékes eredmények születtek, ami a korosztályos OB előtt figyelemreméltó.

Bővebben...

2016.06.20. Eredmények Veszprémből és Zalaegerszegről

Szombaton (június 11.)  Zalaegerszegen a Zalaszám Kupa Országos Vidékbajnokságon, az 1987 óta megrendezett esemény még száraz időben kezdődött, de a program közben esővel megérkezett átmeneti vihar miatt az időrendet is át kellett alakítani.

A szintén a Liga sorozatokba is beszámító versenyszámokban az élvonalból többen rajthoz álltak, így a zalai megyeszékhelyen köszönthették a világ top atlétikáját reprezentáló Kopp Békéscsabai AC kiválóságát, Márton Anitát. Anita két számban is rajthoz állt és nyert.

Eredményeink:

3.hely              Novák Natália                        1500 m                                   4:39,16

4.hely              Tábor Miklós                          1500 m                                   4:04,76

Veszprémben az 58. Nemzetközi Balaton Bajnokságon közel ötszáz induló állt rajthoz a borús, változékony időben. A több, mint félévszázados hagyományoknak megfelelően színvonalas, a Liga sorozatba is beszámító versenyeket láthattak az érdeklődők.

EB szint közeli eredményt ért el, s ezzel nyert is Eperjesi László tanítványa, a gerelyhajító Bogdán Annabella 54,44 méterrel.