Megtartott versenyeink és rendezvényeink

Regionális atlétikai gyermek verseny - Egyéni és csapatverseny

2014.05.17. - 2014.05.18.
Békéscsaba - Arad - Békéscsaba 17. Nemzetközi Szupermaraton

Kerékpáros és Görkori Túra

Helyszín: Békéscsaba, Arad
A versennyel egybe kötve rendezi meg klubunk a Sport XXI. kölyökatlétikai versenysorozat következő versenyét, melynek kiírását megtalálják a mellékletekben!

2014.04.26.
Atlétikai Felmérő Verseny

Versenyzési és felmérési lehetőség biztosítása az I., II., III., IV. korcsoportos iskolások számára a diákolimpia előtt.

2014.04.23. - 2014.04.24.
V. és VI. korcsoportos megyei egyéni bajnokság

Helyszín:

2014.04.13.
35. Nemzetközi Sportgála - Felnőtt és U23-as 20 km-es Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága és Fiatalkorúak Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága

Fiatalkorúak Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága - 20. Utcai Futóverseny

Helyszín: Békéscsaba, Csaba Center
▪ A verseny célja:
- Színvonalas versenyzési lehetőség biztosítása a nemzetközi és hazai versenyzők számára.
- A korosztályos országos bajnokságok bajnoki címeinek eldöntése.
- Amatőr és igazolt futók, családok számára szabadidőprogram, versenyzési lehetőséggel.
▪ A verseny helye és ideje: Békéscsaba, Csaba Centernél Petőfi u. – Jókai u.
2014. április 13. (vasárnap) 9.00-től 13.00 óráig

2014.03.01.
Fedett Pályás Verseny

Helyszín:
Cél: Versenyzési lehetőség biztosítása az általános iskolás korú atléták számára.

Bajnoki Érmeink 2014.-ben
  • : 20
  • : 20
  • : 16
Flag Counter
Legfrissebb hírek

2014.07.20. 5 békéscsabai induló – 5 aranyérem Budapesten.

A Buda-Cash Békéscsabai Atlétikai Club 100%-os mérleggel zárta az idei Szenior Országos Bajnokságot, és a versenyen belül megrendezésre kerülő Magyar Szuper Liga versenyszámait. Aki békéscsabai volt és elindult, aranyéremmel térhetett haza.

Adorján László edzőnket nem kell bemutatni, rengeteg országos bajnok atlétát nevelt már ki klubunkban. Most viszont nem az edzői munkáját díjazták, hanem a sportolói teljesítményét: 1500 méteres távon az M60-as kategóriában nem talált legyőzőre és így Országos Bajnok lett!

Bővebben...

2014.07.20. Világhírű edzővel készülhetnek Bagi Árpád és tanítványai.

Székesfehérváron központi edzőtáborba kaptak meghívást 2014.07.17-31. között Döme Adél, Szatmári Anna rúdugróink és Bagi Árpád edzőjük. A szakember és versenyzői számára kiváló fejlődési lehetőség ez, hiszen a híres orosz edző keze alatt ​készülhetnek. Boris Volkov edző már Békéscsabán is tartott bemutató edzést, s már ismeri a lelkes Békéscsabai rúdugró csoportot. Boris Volkov volt az edzője annak a Maxim Tharasov-nak, aki nyert Olimpiát, Világbajnokságot, és Európa bajnokságot is.

Bővebben...

2014.07.18. Baji Balázs jó úton halad zürichi Európa Bajnokságra.

Luzernben futott felkészülési versenyt klubunk büszkesége, Baji Balázs. Egy nagyon jó hangulatú és erős mezőnyt felvonultató versenyen Balázs jól szerepelt: 0,7-es ellenszélbe futott 13,71-et, amivel a B döntő 2. helyét szerezte meg. Az Európa Bajnokságon Balázs első futása augusztus 13-án 11:40-kor lesz.

A kedves érdeklődök a Eurosport csatornáján élőbe követhetik az EB eseményeit. Amennyibe változna az időrend illetve a közvetítés, azt a facebook oldalunkon illetve itt, a honlapon is közétesszük.

Balázsnak gratulálunk és további jó felkészülést kívánunk!

Bővebben...

2014.07.16. Szupermaraton - Végleges kerékpáros jegyzőkönyv

Köszönjük mindenkinek a türelmét, sajnáljuk, hogy eddig tartott, de sokat kellett korrigálni a jegyzőkönyvön.

Kerékpáros jegyzőkönyv - 1. nap

Kerékpáros jegyzőkönyv - 2. nap

Bővebben...

2014.07.15. Ismét bajnoki címeket szállítottak a csabai atléták

Július 12-13-án rendezték meg a serdülő és újonc atlétikai országos bajnokságot, már hagyományosan Tatabányán. Négy aranyérem és három ezüstérem ismét fényesen csillog a csabai fiatalok vitrinjében.

A rúdugrók vették fel a harcot először, ahol az új békéscsabai rúdugróiskola, Bagi Árpád edző vezetésével jól vizsgázott. A lányok versenyében mindenki egyéni legjobbját teljesítve Döme Adél révén még ezüstérmet is szereztek. Germán Tibor edző gyalogló újonc tanítványa Gáspár Valéria ezüstérmes lett.